BG EN

Хитрец бяга от пътни глоби, като се представя за съседа си години наред

ЧАС ПИК

Хитрец бяга от пътни глоби, като се представя за съседа си години наред

7753
на 05.02.2014
Хитрец бяга от пътни глоби, като се представя за съседа си години наред
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хитър велинградчанин се измъква от пътни глоби в продължение на години като се представя за съседа си, разказва "24 часа".

препоръчано

Велинградчанинът Димитър Михайлов се добира до данните на своя приятел и съсед Живко Цимпарев и когато го спрат пътни полиции набързо се оправдава, че е забравил личните си документи, но пък охотно се съглася да продиктува данните си, за да бъде все пак глобен.

Диктува на униформените име, ЕГН и адрес, подписва документите и си тръгва необезпокояван.

Така успява да заблуди полицейски служители 39 пъти на територията на Пазарджишка, Благоевградска и Смолянска област. В сряда разследващ полицай Блага Крайчева от областната полицейска дирекция в Пазарджик предяви на Димитър Михайлов обвинение за документни престъпления, осъществявани в продължителен период от време. Ако бъде признат за виновен, го чакат до 2 години затвор.

Адвокат Румен Апостолов пък тепърва ще завежда дела от името на Живко Цимпарев, за да му бъдат отменени различните актове и глоби за нарушения на пътя, които не е извършил.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК