BG EN

Хлапак наръга с нож 34-годишен мъж

Крими

Хлапак наръга с нож 34-годишен мъж

3546
на 05.07.2013
Хлапак наръга с нож 34-годишен мъж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 4 юли в 22:10 часа във Второ РУП-Плевен е получен сигнал от тел.112 за пострадал в безпомощно състояние, наръган с нож на улица "Асен Халачев" в Плевен, където незабавно са изпратени полицаи.

препоръчано

На място, служителите на реда намират 34-годишен плевенчанин с прободни рани в областта на гърдите и кръста. С опасност за живота, мъжът е транспортиран в Плевенската болница. Извършен е оглед на местопроизшествието.

След предприети незабавни оперативни действия, извършителят на деянието е установен - 17-годишен от плевенското село Ралево. Непълнолетният е направил пълни самопризнания като е посочил, че причините за престъплението са неуредени финансови взаимоотношения между него и пострадалия.

Задържан е за 24 часа в помещение за задържане на непълнолетни във Второ РУП-Плевен. Разследващ полицай продължава работа по случая.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК