BG EN

Хлапак се озова в болница, натровил се с гъби

Инциденти

Хлапак се озова в болница, натровил се с гъби

4333
на 21.09.2014
Хлапак се озова в болница, натровил се с гъби
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

9-годишно момче е прието тази нощ в болница в Гоце Делчев със симптоми на натравяне с гъби, предаде БГНЕС.

препоръчано

Към полунощ е получен сигнал от село Долно Дряново, община Гърмен, че 9-годишно момче се е натровило след консумация на диворастящи гъби. Детето е настанено в МБАЛ "Ив. Скендеров" с типичните за натравянето симптоми на стомашно неразположение.

Направени са му промивки и вливания.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК