ГОРЕЩО
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Народът се юрна за кредити за парно, събощава вестник "Монитор" в утрешния си брой.
препоръчано
Преди зимата нараства търсенето на потребителски кредити за погасяване на стари сметки за парно, сочат данни на сайта creditpoint.bg.
Само за октомври запитванията за заеми между 800 и 2000 лева са се увеличили с 14%, подчертават от консултантския портал.
Според наблюденията на експертите причината се крие в невъзможността на домакинствата да покрият натрупани и належащи разходи на прага на зимата.
Сериозната активност в последната седмица бе допълнително стимулирана от опасенията, че зимата ще бъде наистина тежка и трябва да се подготвят максимално бързо.
ЗАСЕДАНИЕТО ВИСИ НА КОСЪМ: Играта на кворум в парламента продължава
4961
преди 20 минути
ПАРЛАМЕНТАРНИ ИГРИ: Няма кворум в парламента, прекъснаха заседанието
29186
преди 2 часа


