ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
Политика
Хюсеин Хафъзов: Нека да позволим на децата в училищата да избират храната си според религията
4606
на 04.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатът от ДПС поиска от народните представители да бъде приет закон, с който да се позволи на децата в детските градини и училищата да имат възможност да избират сами храната си, според религиозните им предпочитания.
препоръчано
Разпалено от трибуната Хафъзов призова всички да гласуват „За“ закона и така да докажат, че в България има демокрация. „Това ще бъде силен сигнал за демокрация, всеки има право да избира религията си, защо да не може да избира и хранат а си“, призова от трибуната Хюсеин.
На първо гласуване единствено депутатите от ДПС гласуваха за и закона не бе приет, на второласуване за закона се включиха и двама депутати от БСП и двама от Реформаторите.
свързани новини
Хюсеин Хафъзов: Да, турчин съм. Защо да не говоря на турски?
20103
на 29.05.2015
КТ "Подкрепа" отбелязва 37 години от създаването си
5660
преди 2 часа
Чакат се оставки след ШЕСТТЕ ТРУПА в психо трилъра "Петрохан"
480521
преди 4 часа


