BG EN

Цветозар Томов: ГЕРБ са крали по 6-7 млрд. лв. годишно

ЧАС ПИК

Цветозар Томов: ГЕРБ са крали по 6-7 млрд. лв. годишно

68287
на 31.03.2013
Цветозар Томов: ГЕРБ са крали по 6-7 млрд. лв. годишно
Автор:   Явор Белчев

Ако ги изберат пак, ще умрем или ще ги прогоним с камъни, убеден е социологът

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Ако на предстоящите избори ГЕРБ отново спечелят, мисля, че ние хората или ще умрем или ще трябва да ги изгоним с камъни." Това каза социологът Цветозар Томов по време на представянето на предизборната програма на учредената от Николай Цонев партия "Нова алтернатива".

препоръчано

"Проблемите в страната са два – управлението на престъпната мрежа ГЕРБ и това, че властта през последните 20 години ни докара до отчаяние и ни накара да изберем престъпниците в лицето на Бойко и компания", смята социологът.

Говорителят на "Нова алтернатива" сподели, че според него, което и правителство да яхне властта на 12 май, няма да издържи четиригодишен мандат и ще има нови избори.

"Според моите изчисления по време на мандата си ГЕРБ са крадяли годишно по 6-7 млрд. лева от българите", разкри Томов.

"За мен Бойко Борисов е един прекрасен политически актьор и умее да заблуждава хората. Мисля, че девизът на партия "Нова алтернатива" е анти ГЕРБ".

Социологът изказа мнение, че рухването на герберите няма да оправи страната. "За нашата партия най-важното нещо трябва да бъде демонстрация на почтеност", завърши Цветозар Томов.

 

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК