BG EN

Цецка Цачева ще произнесе тържествено слово по повод Деня на Конституцията - 16 април

Политика

Цецка Цачева ще произнесе тържествено слово по повод Деня на Конституцията - 16 април

4758
на 18.04.2016
Цецка Цачева ще произнесе тържествено слово по повод Деня на Конституцията - 16 април
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на Народното събрание Цецка Цачева ще произнесе слово на тържественото събрание, организирано от Съюза на юристите в България по повод Деня на Конституцията и юриста, който беше в събота.

препоръчано

Празничното честване ще бъде на 18 април 2016 г. от 16:00 часа в салона на ул. „Пиротска” № 7. През 2016 година се отбелязват 25 години от приемането на Конституцията на Република България, от създаването на Конституционния съд и Висшия съдебен съвет и 50 години от основаването на Съюза на юристите в България.

На тържественото честване ще бъдат наградени изявени юристи и ще бъдат връчени и годишните награди за журналистически предавания и публикации на правна тематика. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК