BG EN

Цачева ще произнесе тържествено слово по случай Деня на Конституцията

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Цачева ще произнесе тържествено слово по случай Деня на Конституцията

2768
на 17.04.2016
Цачева ще произнесе тържествено слово по случай Деня на Конституцията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на Народното събрание Цецка Цачева ще произнесе слово на тържественото събрание, организирано от Съюза на юристите в България по повод Деня на Конституцията и юриста. 

препоръчано

Празничното честване ще бъде на 18 април 2016 г. от 16.00 часа в салона на ул. „Пиротска” № 7.

През 2016 година се отбелязват 25 години от приемането на Конституцията на Република България, от създаването на Конституционния съд и Висшия съдебен съвет и 50 години от основаването на Съюза на юристите в България.

На тържественото честване ще бъдат наградени изявени юристи и ще бъдат връчени и годишните награди за журналистически предавания и публикации на правна тематика. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК