BG EN

Циганин скочи на шофьор на училищен автобус - защо свалил детето му от рейса

Региони

Циганин скочи на шофьор на училищен автобус - защо свалил детето му от рейса

8674
на 11.10.2017
Циганин скочи на шофьор на училищен автобус - защо свалил детето му от рейса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 27 години от ромския квартал на Монтана "Кошарник" е нападнал шофьор на училищен автобус, превозващ деца към различни училища в града. Той е с инициали Г.Н., съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. 

препоръчано

Саморазправата е станала към 7,30 часа вчера близо до автобусна спирка в ромската махала. 

Мъжът спрял автобуса като застанал пред него и се нахвърлил с юмруци върху шофьора. Той искал обяснение защо предишния ден неговото дете е било свалено от училищния автобус, след като се скарало с друго дете за място. 

Полицейски патрул пристигнал на мястото на саморазправата и задържал бащата. Той е осъден да плати глоба по бързата процедура.

Ежедневно от квартал "Кошарник" към различни училища в Монтана с училищни автобуси пътуват 192 деца. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК