ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцкият министър-председател Алексис Ципрас обеща да не се отказва от своята битка с кредиторите на страната, поддържайки линията на своите предизборни обещания. "Битката ще продължи", категоричен беше Ципрас пред централния комитет на управляващата лява партия СИРИЗА и допълни, че "всеки, който си е мислил, че ще си тръгнем, ще е разочарован".
препоръчано
Той каза също, че по време на преговорите, които доведоха до удължаването на гръцката спасителна програма с четири месеца натискът от европейските страни е "имал характера на изнудване".
свързани новини
8000 излязоха на протест срещу Ципрас
5012
на 28.02.2015
"Консервативните сили (в Европа) се опитаха да ни скроят капан, да ни доведат до бюджетно задушаване", каза още той.
Канада и скандинавските държави ще работят за колективна отбрана
1296
преди 9 минути
"Вървете на май**та си": От Кремъл изгонили пратеници на Макрон
15408
преди 10 часа


