ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят на ЦСКА Райс М'Боли няма да играе в последния кръг срещу Локомотив Пловдив. Алжирецът ще бъде освободен по-рано, за да се присъедини към националния отбор на своята родина.
Както е известно, М'Боли ще е единственият футболист от А група, който ще играе на световното първенство в Бразилия (б.р. - има възможност и Горан Блажевич от Левски също да участва на Мондиала).
Медиите в Алжир постоянно правят съпоставка между вратаря на ЦСКА и Мохамед Ламине Земамуче, с когото ще спорят за титулярното място. За последно в африканската страна не са останали очаровани от изявите на М'Боли, който направи фрапиращи грешки в мачовете срещу Черно море и Литекс. Срещу "моряците" това доведе до възможност за отсъждане на дузпа, а срещу ловчанлии - до греда и опасен удар на Момчил Цветанов.


