ГОРЕЩО
СМЯХ ПОД ТЕПЕТАТА: Асен Василев свали официалната риза и ВИЖТЕ какво се появи под сакото му (СНИМКИ)
АСЕНЕ, ИЗДЪНКИТЕ ТИ СЕ ПОМНЯТ! Осмяха лидера на ПП и асистираната му политическа репродукция
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
УМИЛИТЕЛЕН ДУЕТ: Кокорчо с цицоресто джензи облъчват ефира с банални опорки. Василев готов да коли и беси, ако му се даде власт
ЧАС ПИК
Чавдар Георгиев: Не се вторачвайте в твърденията за подкупите в БСП, нищо че са пуснати от наши хора
7643
на 05.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не разбирам защо медиите се вторачват защо някой на някого казал нещо". Такава констатация направи в предаването "Панорама" депутатът от БСП Чавдар Георгиев по повод информацията на бившия шеф на разузнаването Бриго Аспарухов, че някой е предложил подкуп на Михаил Миков да се оттегли от лидерската битка.
препоръчано
"Това е по-скоро политическа интрига и има за цел да урони престижа на партията. И то се прави в момент на старт на предизборна кампания. Сега започват някои да измислят въпроси, които ще изместят нещата, които трябва да дискутираме по същество. Не бива да отдаваме значение на такива твърдения, които са недоказуеми. Дори да са пуснати от наши хора", поясни Чавдар Георгиев.
свързани новини


