BG EN

Части на София остават без вода в понеделник

Животът днес

Части на София остават без вода в понеделник

9684
на 21.10.2018
Части на София остават без вода в понеделник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Временно утре ще бъде прекъснато водоснабдяването в някои части на столицата. Това съобщиха от "Софийска вода" АД.

препоръчано

От 10.00 до 22.00 ч. без вода ще бъдат живеещите в кв. "Младост 3", в района на улиците "Филип Аврамов", "Полк. Владимир Сарафимов", "Свето Преображение" и "Жечо Гюмюшев".

От 10.00 до 18.00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в кв."Лозенец", в района по ул. "Червена стена" - от ул. "Петър Станчев" до ул. "Джеймс Баучер".

В ж.к. "Надежда" - втора част, няма да има вода от 10.00 до 13.00 ч., в района по ул. "Екзарх Стефан" - от ул. "Проф. Петър Ников" до ул. "Илинденско въстание".

Засегнатите от спирането на водата могат да получат повече информация от телефонния център на "Софийска вода" АД на тел. 0800 12121 или да следят всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx.

тази коалиция прилича на циркува трупа

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК