ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жители на четири села от община Сухиндол излизат на протест, съобщи Нова телевизия. Причината - свлачище, което от години е откъснало единственият път към града.
препоръчано
Местните са сформирали инициативен комитет, който нееднократно е настоявал да се вземат спешни мерки за отстраняване на земната маса, която е прекъснала четвъртокласният път.
Протестът ще бъде мирен, но е провокиран заради липсата на отговор от междуведомствената комисия, кога ще се отпуснат средства за отстраняване на щетите.


