ГОРЕЩО
Петър Витанов: Почти всичко, което слагаме на трапезата си е внос - нашата цел е да спрем ръста на цените
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
Мирчев се оплете за снощния екшън - във Фейсбук се хвали, че не са го били, но в монтираното му ВИДЕО се чува ясно как се жали на 112, че е ударен
Полицията и прокуратурата с НОВИ подробности за операцията срещу имотната мафия
Радев лично поема контрола върху силовите ведомства и спецслужбите - ето какви ресори получиха заместниците му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране Анжела Тонева е подала оставка. Мотивите на Тонева са напрежение в работата и в енергийния сектор като цяло, съобщи БНР.Анжела Тонева е провела разговор с премиера Пламен Орешарски по повод оттеглянето си. Тя твърди, че върху нея не е оказван натиск.
Тонева е четвъртият пореден председател на ДКЕВР само за година. Последната смяна на върха на комисията беше през юни, когато Евгения Харитонова обяви напускането си.
Анжела Тонева бе единствената от комисията, която запази поста си, след като цялата комисия (оглавявана тогава от Ангел Семерджиев) беше сменена.
препоръчано


