BG EN

Шефът на Пентагона в обтегнати отношения с Белия дом след позицията си около бунтовете в страната

Америка

Шефът на Пентагона в обтегнати отношения с Белия дом след позицията си около бунтовете в страната

12003
на 04.06.2020
Шефът на Пентагона в обтегнати отношения с Белия дом след позицията си около бунтовете в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шефът на Пентагона Марк Еспър, който по-рано открито не подкрепи използването на Закона за въстанията за овладяване на безредиците в Съединените щати, предизвикани от убийството на афроамекиранеца Джорд Флойд, е в „разклатено отношение” с Белия дом, съобщава „Си Ен Ен”, като се позовава на свои източници, запознати със ситуацията.

препоръчано

По данни на три независими източника, президентът на САЩ Доналд Тръмп и други високопоставени чиновници, включително и съветника по национална сигурност Робърт О`Брайън, „са недоволни” от ръководителя на американското отбранително ведомство.

Освен това, друг източник отбелязва, че позицията на Еспър около овладяването на бунтовете в страната „несъмнено ще влоши положението му”.

Трети източник на „Си Ен Ен” посочва, че по отношение на шефа на Пентагона остава напрежение. Той допълва, че Доналд Тръмп не уважава Еспър.

 

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК