ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До сблъсъци между демостранти и полиция се стигна в района на посолството на САЩ в Атина, съобщава телевизия ERT.
препоръчано
Протестът бе срещу убийството на афроамериканеца Джордж Флойд в Минеаполис, САЩ от полицейски служител.
Посочва се, че в протеста са се включили няколко хиляди души от леви организации и кюрди.
Безредиците са избухнали след поход на протестиращите, когато група младежи започнали да хвърлят камъни и бутилки със запалителни смеси по полицейски служители. Полицията отговорила със зашеметяващи гранати и сълзотворен газ.
Протестиращите са запалили и кофи за боклук.
свързани новини
Папа Франциск в призив към САЩ: Да не отговаряме на расизма с насилие
10800
на 03.06.2020
Белият дом призна за системен расизъм в САЩ
13481
на 03.06.2020
Превод и редакция: ПИК
ГОРЕЩА ТЕМА: Пред гражданска война ли е САЩ - Соломон Паси с експертно мнение
41125
на 03.06.2020


