BG EN

Шефът на Петко Сертов: Нямам нищо общо с изчезването му, той ми е изключително полезен в работата

ЧАС ПИК

Шефът на Петко Сертов: Нямам нищо общо с изчезването му, той ми е изключително полезен в работата

8625
на 13.12.2014
Шефът на Петко Сертов: Нямам нищо общо с изчезването му, той ми е изключително полезен в работата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Надявам се Петко Сертов да е в дълъг отпуск. Нямам някаква нова информация за него. Нямам нищо общо с изчезването му. Това обяви пред Би Ти Ви Ангел Божинов, собственик на фирма Обединени енергийни търговци, в която бившият шеф на ДАНС работи в момента.

препоръчано


„След като напусна БОРКОР Петко Сертов се свърза с мен, защото търсеше работа. Така започнахме да работим с него, който стана консултант във фирмата. Сектор сигурност е свързан с енергетиката. В момента разработваме патенти и Сертов ми е изключително полезен в посока на интелектуална собственост и защита. Материята е много фина”, обясни Божинов.

Той добави, че впечатленията му върху битовия живот на Петко Сертов са били абсолютно нормални. „Не съм имал усещането нещо да не е на ред.”, добави бизнесменът.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО) Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК