BG EN

Шеф на Борусия (Д) поздрави Байерн за Гуардиола

Световен футбол

Шеф на Борусия (Д) поздрави Байерн за Гуардиола

1266
на 17.01.2013
Шеф на Борусия (Д) поздрави Байерн за Гуардиола
Изпълнителният директор на германския шампион Борусия (Дортмунд) Ханс-Йоахим Вацке поздрави ръководството на Байерн (Мюнхен) за привличането на Хосеп Гуардиола. Младият испански специалист ще поеме баварците от лятото, когато ветеранът Юп Хайнкес официално ще прекрати дългогодишната си треньорската кариера. „Поздравления от все сърце и без никаква завист. Това е велика история за Бундеслигата и ще й донесе още по-голяма международна репутация”, сподели Вацке пред агенция SID. „Когато чух за това, бях учуден, защото знам колко е трудно да привлечеш такъв треньор. Ние обаче не бива да контрираме за тази позиция, защото с Юрген Клоп Борусия (Дортмунд) разполага с най-добрия треньор на света”, допълни босът на "жълто-черните".
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК