ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Паяк” вдигна неправилно паркирана кола в Казанлък, без обслужващите да забележат, че в колата има 8-годишно момиченце.
препоръчано
Возилото е било със затъмнени стъкла, а детето е спяло, затова и служителите не го видели.
Във вторник по обед на тел 112 е получен сигнал за припаднала жена. Оказва се, че край дома на културата „Арсенал” „паяк” е вдигнал кола, в която била оставена 8-годишната й дъщеричка.
Детето вероятно е било заспало в колата, затова и не е реагирало при вдигането й.
Когато усетило, че автомобилът се движи, момиченцето се събудило, разкрещяло се и се подало от прозореца на колата.
Едва тогава служителите го забелязали.
Топ кардиолог уверява, че жегите от 35-36 градуса още не са драматични
4756
преди 38 минути
ВРЕМЕННО: Ники Кънчев аут от "Стани богат"
11822
преди 54 минути
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
7029
преди 1 часа


