BG EN

Шофьор бере душа в болница - заби се в дърво край Варна

Инциденти

Шофьор бере душа в болница - заби се в дърво край Варна

14637
на 27.08.2018
Шофьор бере душа в болница - заби се в дърво край Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

52-годишен мъж е с опасност за живота след катастрофа по пътя с. Синдел – с. Аврен, съобщиха от ОДМВР-Варна.

препоръчано

На 26 август, около 6.40 часа, е получен сигнал, че по пътя с. Синдел – с. Аврен е станало ПТП. На място е установено, че 52-годишен водач на автомобил АРО, на прав участък от пътя е изгубил контрол над автомобила и се е блъснал в крайпътно дърво.

В болница е установено че вследствие на ПТП-то е получил фрактура на 4 ребра, фрактура на дясна предмишница и е с кръвоизлив в коремна област. Пострадалият е опериран по спешност и е настанен в болницата с опасност за живота.

По случая е образувано досъдебно производство. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК