ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор блъсна 15-годишно момиче в Червен бряг, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 26 април около 08:10 часа е получен сигнал от Спешен медицински център, че при тях е постъпило за лечение момиче, пострадало при пътен инцидент.
След разследване е установен водач на автомобил - 59-годишен мъж. Движейки се по улица "Дядо Вълко" в посока улица "Цар Калоян", той е блъснал с предната част на колата внезапно пресичащата пътното платно пешеходка.
С фрактура на глезен на крак тя е гипсирана и освободена за домашно лечение. Водачът е изпробван за употреба на алкохол, като пробата му е отрицателна.
По случая се води разследване и е уведомен прокурор.
Шофьор блъсна 13-годишно дете в Разград
9649
на 19.04.2023


