ГОРЕЩО
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор на микробус се вряза в тълпа хора на коледен база в западния френски град Нант днес вечерта, ранявайки 10 души, предаде Reuters.
препоръчано
Петима пострадали са в тежко състояние. Сред тях е и шофьорът. Очевидци на инцидента са съобщили пред местния вестник "Ouest", че след случилото се нападателят сам се е наръгал с нож, викайки на арабски „Аллах е велик!".
Двама души бяха убити при украинска атака с дронове в Саратов
6962
преди 7 часа
Почина британска писателка, автор на семейни саги
12246
преди 10 часа


