Ювентус с трети пореден мач без победа в шампионата на Италия

0
16.07.2020
0
3762

Лидерът във футболния шампионат на Италия Ювентус регистрира трети пореден мач в кампанията без победа.

Сасуоло вгорчи дебюта на Дзенга, Тонев с цял мач

Отборът на Сасуоло надви с 2:1 като...

на 10.12.2017

В двубоя си от 33-ия кръг на Серия „А” Ювентус завърши като гост на Сасуоло наравно 3:3.

С голове на Данило в 6-ата и Гонсало Игуаин в 12-ата минута Ювентус поведе с 2:0. Домакините обаче направиха пълен обрат, стигайки до 3:2 в своя полза след попадения на Филип Джуричич в 29-ата минута, Доменико Берарди в 51-ата и Франческо Капуто в 54-ата минута на мача.

Алекс Сандро донесе точката за гостите от Торино в 64-ата минута.

След петото си равенство в кампанията Ювентус е лидер в класирането със 7 точки пред втория Аталанта. Тимът на Интер обаче има шанса да се приближи на шест точки зад Ювентус при евентуална победа днес при гостуването си на СПАЛ.