ГОРЕЩО
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южени Бушар се превръща все повече и повече в световна суперзвезда. Канадската тенисистка използва старта на новия сезон, за да наложи "марката" си още в по-глобален мащаб, тъй като все повече спонсори искат парченце от Джини, която притежава естествена харизма и изобилие от сексапил.
препоръчано

Затова не е изненада, че Nike избра да включи образа на Бушар в новата си кампания Nike Legendary Lava Tight. Канадската блондинка позира в секси фотосесия, на която се разтяга в оскъдно екипче за кеф на многобройните си фенове.



Борисов с изненадваща визита в Института за изкуствен интелект
3690
преди 5 минути
БСП провежда съдбоносен конгрес
13288
преди 2 часа


