ГОРЕЩО
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерите на страните-членки на ЕС решиха да утроят бюджета на мисията „Тритон“, която помага да се регулира имигрантския поток от Африка към бреговете на Италия, и ще увеличат оперативните и възможности, каза председателят на Европейския съвет Доналд Туск, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Ние се договорихме да утроим ресурсите на мисия „Тритон“ и да увеличим нейните оперативни възможности“, каза Туск след срещата на ЕС.
На свои ред председателят на ЕК Жан-Клод Юнкер каза, че с това решение бюджетът на „Тритон“ ще стане 120 млн. евро. Освен това много страни-членки на ЕС са изразили желание да предоставят хеликоптери, кораби и цивилни плавателни съдове за нуждите на мисията.
свързани новини
ВЕЧЕ НЕ Е КОСИЧКАТА: Божанов стана Божо Кецката (ВИДЕО)
29140
преди 1 часа
Бунт в Куба, подпалиха централа на Комунистическата партия (ВИДЕО)
21258
преди 2 часа
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
66141
преди 2 часа
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
173073
преди 3 часа


