BG EN

Ядем колбаси от свине, хранени с мърша

РЕТРО

Ядем колбаси от свине, хранени с мърша

48656
на 11.10.2016
Ядем колбаси от свине, хранени с мърша
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двор в Пловдив е превърнат в сметище. Смрадта, която се носи от там, е кошмарна. А това, което предизвиква тази воня, са… кренвирши и салами. Бракувани, слава богу.

Две ромки сортират въпросните миризливи месни „деликатеси” и с тях хранят… прасета. Смрадливият двор, който разваля въздуха на цял квартал, е собственост на бащата на собственика на известна фирма за колбаси. Няма да я спомена, защото ме е страх от репресии и саморазправа.

Хората от квартал „Кючук Париж“, живеещи близо до мястото, спряхме да отваряме прозорците си.
Скоро ще плъзнат болести, ясно е. Но питам – кой разрешава да се хранят животни с отпадъци? Ако те са заразни, не означава ли това, че и хората след това ще се заразят, когато консумират продукти от въпросните животни?
Как е възможно това, законно ли е?
 
Петър НИКОЛОВ, Пловдив

препоръчано

Още интересни четива вижте само на Retro.bg!

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК