ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
Шефът на СДВР с горещи подробности за разбитата банда, финансирала метежите в центъра на София (ВИДЕО)
Калоян Методиев ексклузивно пред ПИК: Не са тайна близките отношения на Радев с кметовете на Ботевград и Елин Пелин. Решението за забрана на протеста само нагнетява напрежение
СВЕТЪТ ДНЕС
„Кувейт еърлайнс“ и „Роял Джорданиан“ отмениха забраната за внасяне на лаптопи на борда на самолетите за САЩ
5878
на 10.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Кувейт еърлайнс“ и „Роял Джорданиан“ са последните две близкоизточни авиолинии, които позволиха на пътниците да внасят лаптопи на борда на самолетите, пътуващи за САЩ, предава BBC.
препоръчано
И двете компании отбелязаха, че са работили с американските власти за засилването на проверките за сигурност на полетите от Кувейт и Йордания.
САЩ наложиха забраната през март, като тя засегна директните полети от осем предимно мюсюлмански държави заради притеснения, че бомби могат да бъдат скрити в електронните устройства.
свързани новини
Без лаптопи на борда на всички самолети, пътуващи към САЩ
7040
на 28.05.2017
Миналата седмица „Етихад еъруейз“, „Търкиш еърлайнс“, „Емирейтс“ и „Катар еъруез“ бяха изключени от забраната.
Фокус
Хърватия поръчва 18 самоходни гаубици "Сезар" от Франция
4739
преди 2 часа
Не стихват подновените сражения между Тайланд и Камбоджа
5513
преди 3 часа
Осъдиха руски войници за убийството на американец в Донецк
11716
преди 3 часа


