BG EN

„Российская газета”: Портрет на дядото на Виталий Чуркин на изложба в ООН

ЧАС ПИК

„Российская газета”: Портрет на дядото на Виталий Чуркин на изложба в ООН

3406
на 05.08.2014
„Российская газета”: Портрет на дядото на Виталий Чуркин на изложба в ООН
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изложба, посветена на юбилея на Първата световна война се провежда в щаб-квартирата на ООН в НюЙорк, пише „Российская газета”.

препоръчано

На изложбата могат да се видят основно стихове на на автори от страните-членки на Съвета за сигурност на ООН, посветени на Първата световна война. Руската страна е представена от стихотворението „Настъпление” на поета Николай Гумильов.
Посетителите също могат да видят и портрет, на който са заснети руски артилеристи, сред които и дядото на Виталий Чуркин, посланик на Русия в ООН 

На фотографията се вижда как Василий Егорович Чуркин стои със сабя в ръка сред двама военослужещи.
Василий Чуркин преживява цялата война и стига до границите на Австро-Унгария.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК