ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Показаха мястото, където Иво Калушев и сподвижниците му са медитирали всеки ден с часове (ВИДЕО)
Региони
102 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столицата през изминалата нощ
3858
на 12.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
102 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столицата през изминалата нощ. Това каза за „Фокус”директорът на центъра Божанка Латева. Тя поясни, че капацитетът на двата корпуса на центъра е общо 170 души.
препоръчано


