BG EN

120 миньори от рудник „Бабино” остават под земята

Животът днес

120 миньори от рудник „Бабино” остават под земята

19896
на 12.10.2016
 120 миньори от рудник „Бабино” остават под земята
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 120 миньори от рудник „Бабино” остават под земята. Това решение бе взето от служителите на рудника след срещата им с Красимир Чаврагански, управител на рудник „Бабино”, съобщава "Фокус".

препоръчано

Протестиращите бяха категорични, че по никакъв начин миньорите под земята няма да си тръгнат докато не се изпълнят техните искания. 

Те поискаха незабавно да бъдат извършени плащанията, тъй като иначе ще рискува живота на миньорите. Според жените, които са дошли да посрещнат своите мъже, които се намират под земята, те няма да издържат до петък в тези условия и трябва да бъдат предприети спешни мерки. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК