ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общо 1691 са били проверените в хода на акция „Алкохол“, съобщиха от пресцентъра на МВР. Акцията се реализира от отдел „Пътна полиция” към СДВР, а старта й бе свирен на 17 юли. Целта на пътните полицаи е да осъществят контрол по широкообхватния метод.Всички шофьори се тестват за употребата на алкохол и дрога. От всички проверени до момента водачи са били спипани 19, седнали зад волана пияни, един от които е бил таксиметров шофьор. 14 пък са карали возилата си без свидетелства за управление.
От началото на акцията са проверени 532 водачи на таксиметрови коли. Санкционирани са 128 от тях за различни нарушения.
препоръчано
КРЪВ: Пияна жена наръга с кухненски нож партньора си, едва не го уби
1912
преди 10 минути
Хванаха издирвано непълнолетно момче в Кюстендил
4583
преди 56 минути
В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Мъж преби приятелката си в Перник
5538
преди 1 часа
Хванаха шофьор с близо 3 промила алкохол в Бургаско
3583
преди 2 часа


