BG EN

17-годишен е починал при сблъсъци между полиция и демонстранти във Венецуела

ЧАС ПИК

17-годишен е починал при сблъсъци между полиция и демонстранти във Венецуела

3435
на 16.06.2016
17-годишен е починал при сблъсъци между полиция и демонстранти във Венецуела
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

17-годишно момче е починало, след като е било ранено при протест на венецуелци искащи храна, съобщават властите. Това са поредните безредици в страната, обхваната от сериозна криза, предаде AFP. Властите не предоставят подробности за нараняванията на младежа, станали във вторник през нощта в град Лагунила в щата Мерида, в Андите.

препоръчано

Според местна медия, той е бил застрелян в главата при сблъсък на полицаи и военни с демонстранти по време на протест, в който момчето не е участвало.

Пострадалият е бил откаран в болница, където е починал в сряда сутринта (местно време).

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО) УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК