BG EN

19-годишна се удави в язовир край местността „Добра вода”

Инциденти

19-годишна се удави в язовир край местността „Добра вода”

28887
на 30.07.2014
19-годишна се удави в язовир край местността „Добра вода”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

19-годишино момиче от Пазарджик се удави в микроязовир край местността "Добра вода", съобщи за "Фокус" Мирослав Стоянов, говорител на ОД на МВР в Пазарджик. Сигнал за инцидента е подаден на телефон 112 около 13.45 часа. Нещастието се е случило, след като група от 6-ма младежи на възраст от 13 до 21 години влезли да се къпят във водоема. По всяка вероятност те са пропаднали в подводна яма.

препоръчано

Пет от децата са били извадени от водоема от родителите си, но не са успели да спасят 19-годишното момиче. Семействата са били на пикник в планинската местност. Четирима от младежите са откарани с линейки до Спешна помощ-Пазарджик, а едно от децата от родителите му. Всички са в добро състояние и няма опасност за живота им. Работата на полицията по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК