ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 200 души има на протеста пред Министерски съвет в момента. Хората са се скрили на места, където дъждът на вали. "На протестите през зимата преди години бяха такива студове, а имаше толкова много хора, защо сега ги няма", казаха с носталгия пред репортер на ПИК митингуващи.
препоръчано
В момента всичко е спокойно, чуват се викове "оставка" и "червени боклуци".
От недоволството срещу властта пострада едно такси, което се опита да мине между хората. Те го заградиха и се наложи шофьорът да слиза от колата и да се моли на митингуващите да му направят път.
Наложи му се да чака доста!
Очаквайте подробности.
Вдигнаха цените на червените чушки и зелето
6671
преди 3 часа
Пикът на метеорния поток Персеиди е в нощта срещу 13 август
6141
преди 3 часа


