ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дженифър Ривас, популярно лице от телевизията в Хондурас, е починала в тази сряда в дома си едва на 21-годишна възраст.Според местни медии смъртта ѝ се дължи на епилептична криза, поради което не възнамеряват
препоръчано
да ѝ се прави аутопсия, тъй като определиха причините за кончината ѝ като естествени.
Младото момиче следваше журналистика в университета и успоредно с това работеше в една от местните телевизии като водеща на сутрешните новини.
Освен телевизията, другата голяма страст ѝ бяха социалните мрежи. В ТикТок тя имаше над 100 хиляди последователи, а в Инстаграм – над 16 хиляди.
свързани новини
Руска тв водеща се покри в България
17871
на 29.04.2022
TikTok Star Jennifer Nicole Rivas, 21, Found Dead in Her Home https://t.co/q8g9CcPpPG
— People (@people) October 2, 2025
Мъск заплаши да купи Ryanair заради Starlink
11604
преди 5 часа
Тръмп им го каза: САЩ имат тайни оръжия, за които останалият свят не знае
12960
преди 6 часа


