BG EN

26-годишен бере душа след мелето край Гълъбово, при което загинаха двама души

Инциденти

26-годишен бере душа след мелето край Гълъбово, при което загинаха двама души

58437
на 01.01.2017
26-годишен бере душа след мелето край Гълъбово, при което загинаха двама души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С опасност за живота е 26-годишен мъж, пострадал в катастрофата на пътя Симеоновград - Гълъбово, при която загинаха двама души. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

препоръчано

Вчера, около 13,45 часа, на пътя между Симеоновград и град Гълъбово стана тежка катастрофа, при която лек автомобил, управляван от 26-годишен мъж от село Обручище, навлязъл в насрещното платно за движение и се ударил в камион с турска регистрация.

Загинаха двама 25-годишни пътници в лекия автомобил, единият на място, а другият – на път за болницата.

Шофьорът е настанен в болнично заведение с опасност за живота. Образувано е досъдебно производство. Случаят се разследва от РУ на МВР – Харманли.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК