BG EN

30 дка сухи треви горяха в Дупнишко

Региони

30 дка сухи треви горяха в Дупнишко

3222
на 17.07.2015
30 дка сухи треви горяха в Дупнишко
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 30 декара стърнища и сухи треви са горели в землището на село Бистрица, община Дупница.

препоръчано

Според кмета, пожарът е възникнал след запалване на стърнище. На място са пристигнали екипи на противопожарната служба в Дупница, които заедно с гасаческата група от селото са локализирали пожара и са го потушили.

„От едната страна имаше житна нива, а от другата е гората, но успяхме да реагираме бързо и да потушим пожара”, каза кметът Васил Бански.

На място е бил извикан и трактор, който е изорал противопожарни ивици около нивата с жито.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК