ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Борисов с изненадващо включване - поиска закриването на Антикорупционната комисия и се застъпи за Благомир Коцев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
Колтуклиева към Прокопиев: Направи си телевизия! И събери в нея всичките си медийни креатури - да изпират, пудрят и гелосват политическите ти марионетки
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО: Дошло е време Тръмп да удари с "Магнитски" Сорос ТВ - БТВ и Нова. Цензурата 2025 надхвърли 1989
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
34 души пострадаха, след като пожар избухна в нюйоркския квартал Стейтън Айлънд, предаде Франс прес, позовавайки се на местните власти. Повече от 200 пожарникари се борят с пламъците, които избухнаха около 1.00 часа местно време, заяви говорителят на пожарната в Ню Йорк.
препоръчано
Ранени са 34 души, от които 23 са пожарникари, а 11 са цивилни граждани, чието състояние варира от незначителни до сериозни наранявания. Засега не са ясни причините за огнения ад, който избухнал в една къща, а след това се разпространил в други две.
Говорителят на нюйоркската пожарна обяви, че пожарникарите са на път да овладеят стихията.
Доналд Тръмп отново настоява за контрол над Гренландия
4312
преди 1 часа
Почина бившата съпруга на Чък Норис
12655
на 22.12.2025
Намериха мъртъв американския актьор Джеймс Рансън
16030
на 22.12.2025


