BG EN

35 души загинали от жажда в Сахара

Африка

35 души загинали от жажда в Сахара

5768
на 28.10.2013
35 души загинали от жажда в Сахара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 35 граждани на Нигер са починали от жажда в пустинята Сахара, предаде АФП. Те са били на път към Алжир с автомобил.

След като колата им се е повредила в пустинята Сахара на територията на Нигер, пътниците е трябвало да продължат пеша. Това сочат първоначалните данни.

Общо 19 души са били спасени и изпратени към град Арлит.

При претърсването на района от армията вече са открити пет тела – на две жени и три деца. Останалите все още не са намерени, но търсенето продължава.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК