ГОРЕЩО
ПОТРЕС КАМПАНИЯ! Скандалният бивш кмет на Омуртаг Ешреф Ешрефов се СНИМА с възглавничка до Румен Радев
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
НОВА СЕЧ: Вътрешният Дечев подпука и шефовете на районните управления
СХЕМА НА "ЗЕЛЕНИТЕ": Отломки от ППДБ с гръмкото име "Антикорупционен блок" търсят реванш на вота
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа със „Сузуки Суифт“, управляван 60-годишна жена от града, е станала на 1 януари по обед. Пострадала е пешеходка на 54 години. Това съобщиха от ОДМВР-Хасково.
препоръчано
Причината за катастрофата е, че при движение назад, водачката на автомобила не се е убедила дали пътят зад нея е свободен или не и ударила пресичащата жена. Пострадалата е с фрактура на левия крак в областта на глезена и на лявата ръка.
Настанена в хасковската болница, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
Пробата за алкохол на 60-годишната жена е отрицателна.
В Перник конфискува 570 яйца от уличен търговец
7825
преди 3 часа
Почина жената, пострадала при жп инцидент край Исперих
9669
преди 4 часа
ПОСРЕД НОЩ: Непълнолетен джигит блъсна 17-годишен пешеходец в Луковит
9047
преди 7 часа
ДОКЛАД РАЗКРИВА: Лошата инфраструктура отнема животи
10805
преди 8 часа


