ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 81 години е загинал при пожар в апартамент в Гоце Делчев, съобщиха от Областната дирекция /ОД/ на МВР в Благоевград.
препоръчано
Инцидентът е станал в неделя, 16 януари, а сигнал за пожара е подаден малко преди 17.00 часа.
Причината за инцидента е в процес на установяване, образувано е досъдебно производство, съобщават още от ОДМВР - Благоевград.
В периода от 14-ти до 17 януари звената на противопожарната служба в областта са регистрирали 24 сигнала за произшествия, а ликвидираните пожари са двадесет.
С преки материални щети са три пожара, извършени са две спасителни дейности. От ОДМВР - Благоевград съобщават и за две лъжливи повиквания през изминалите дни.
11 души са пострадали при катастрофи в страната за денонощие
5960
преди 5 часа
Кола се заби в ограда на къща в "Овча купел“ (СНИМКА)
11323
преди 6 часа
Свлачища затрудняват движението в Благоевградска област
8168
преди 8 часа
ЗЛОВЕЩА НАХОДКА: Откриха тялото на дядо в кладенец в Странджа
52965
преди 8 часа


