ГОРЕЩО
И БЕЗ ЦЪНЦИ СЪМНА: Ето кой сяда на овакантеното от "скандалната" журналистка място
ОБЛАЧНО И МЪГЛИВО! Намалената видимост се задържа, превалява на югоизток и по Черноморието (КАРТИ)
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британската кралица Елизабет II се отдаде на конна езда по брега на река Темза край Уиндзърския замък. Тя е била забелязана край замъка от очевидци, които останали изненади, защото кралицата е на 90-години.
препоръчано
Била е съпроводена от главния коняр на замъка Тери Пендри, който също яздел малко зад нея. Британски медии твърдят, че въпреки възрастта си и прекараното боледуване наскоро Елизабет II изглеждала добре и напълно здрава.
Тя е кралица от 1952 година и в момента е доайен на всички живи монарси в света – най-дълго време е на престола, макар че не управлява. По този показател тя бие рекорда и на кралицата легенда Виктория, пише БГНЕС.
свързани новини
Търсите работа? Кралица Елизабет II търси кой да й списва Туитър-а
12523
на 12.02.2017


