BG EN

95-годишен простреля лошо служител в старчески дом

СВЕТЪТ ДНЕС

95-годишен простреля лошо служител в старчески дом

3561
на 04.02.2021
95-годишен простреля лошо служител в старчески дом
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в американския щат Колорадо арестува 95-годишен обитател на старчески дом, който простреля и рани тежко служител на институцията, съобщава местната телевизия Denver Channel. Според полицията стрелбата е станала днес сутринта в Лафайет, на 35 км от Денвър.

препоръчано

Когато служителите на реда пристигнали на мястото, заподозреният бил в стаята си. При ареста мъжът не е оказал съпротива. Раненият от него служител е хоспитализиран в критично състояние.

Установено е, че заподозреният е използвал малък пистолет и е стрелял само веднъж. Все още не са ясни мотивите за действията му.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК