ГОРЕЩО
Край на измамите онлайн: Как изкуственият интелект пази парите ни
Лидерът на ДПС Делян Пеевски изпрати свои представители на световната конференция на СРАС в САЩ (СНИМКИ)
Бизнесът СКОЧИ ЛОШО на Гюров заради 20-те евро компенсация: Мярката е неадекватна, държавата няма пари
ИЗВЪНРЕДНО! Мирът е близо, ето при какви условия САЩ ще дадат гаранции за сигурност на Украйна
ЛАКЪРДИИ: Гюровците не могат да озаптят цените, вместо това продължават със срещите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Ливърпул и нов футболист на клуба от лятото – Тиаго Алкантара, е тестван положително за COVID-19, съобщиха официално от клуба. В момента играчът е под изолация и спазва всички наредби от здравните власти.
препоръчано
29-годишният полузаощитник, който пропусна понеделнишкия мач с Арсенал, е имал малки симптоми на вирус, но е в добро здравословно състояние и се подобрява.
Докторът на клуба Джим Моксън пък така: „Всеки клуб има индивидуален избор дали да съобщи за болен играч. Ние следваме всички протоколи и Тиаго е окей. Той ще е под социална изолация и се надяваме да се върне скоро”, каза лекарят на Ливърпул, цитиран от Гонг.
свързани новини
ИМА СДЕЛКА: Тиаго Алкантара официално подписа с Ливърпул
12691
на 19.09.2020
Левски постави колосална цена на голямата си звезда
7061
преди 1 часа
НА "ГЕРЕНА": Левски продава Сангаре, ясно е и бъдещето на Дуганджич
10799
преди 3 часа
Сираков с голям жест към Цунами
12797
преди 20 часа
Стана ясно какво ще обяви Стилиян Петров
20489
преди 23 часа


