BG EN

Eвропейският съюз плаши Гърция с изключване от Шенген

ЕС

Eвропейският съюз плаши Гърция с изключване от Шенген

5969
на 26.01.2016
Eвропейският съюз плаши Гърция с изключване от Шенген
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейските партньори на Гърция оказаха допълнителен натиск над правителството относно притока на бежанци и мигранти, като заплашиха Атина с изключване от шенгенската зона, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на Кathimerini.

препоръчано

Преди неформалната среща на европейските вътрешни министри в Амстердам, Германия, Австрия и Белгия са сред страните критикували Гърция за това, че не право достатъчно да предотврати достигането на мигрантите до Централна Европа и е издигнала само една от петте „горещи точки“ за регистриране на бежанците. 

На Гърция бе казано,че останалите „горещи точки“ трябва да са готови до края на февруари или ще има последствия. 

Напливът на хора от Турция в Гърция не е намалял през януари. От началото на годината около 50 000 мигранти и бежанци са пристигнали в Гърция. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК