BG EN

Eкшън! Обраха банка в центъра на София! Бандити са претарашили клон на "Пиреос" на столичния бул. "Черни връх"

ЧАС ПИК

Eкшън! Обраха банка в центъра на София! Бандити са претарашили клон на "Пиреос" на столичния бул. "Черни връх"

45124
на 24.07.2014
Eкшън! Обраха банка в центъра на София! Бандити са претарашили клон на Пиреос на столичния бул. Черни връх
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трезорът на банка „Пиреос” на столичния бул. „Черни връх” е обран, съобщи Нова ТВ.

препоръчано

За първи път за опит за грабеж на трезора се заговори в началото на юли, когато трима души, които държат пари и ценности в него, се оплакаха, че вещите им липсват. Тогава вътрешният министър в оставка Цветлин Йовчев нито потвърди, нито отрече информацията.

По неофициална информация, от банката са предложили да компенсират своите клиенти, за да не се раздухва случаят и да се всява паника.

Днес още четирима души, клиенти на банката, са установили липси и са подали сигнал в столичната полиция.

Засега няма данни за разбити трезори. Твърди се, че сейфовете са отворени с подправен ключ. Към момента от управата на банката звънят на клиентите си, които имат трезор, за да дойдат и установят дали и при тях няма липси.
 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО) Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК