The Guardian: Английската мечта е смазана

0
12.07.2018
0
2356

Хърватия смаза английската мечта на Световното първенство по футбол след победа с 2:1 в продълженията на полуфинала, изиграл се на стадион „Лужники“ в Москва, съобщава The Guardian, цитирани от „Фокус“.

Огромна драма на Мондиала! "Шахматистите" ликуват

Хърватия достигна своя първи исторически финал на...

на 11.07.2018

Мечтата на Англия започна с гол в петата минута на Киеран Трипиър. Но Хърватия надделя през второто полувреме и Иван Перишич изравни в 67-ата минута. Отборите размениха удари до края на редовното време но резултатът остана 1:1. По време на напрегнатите продължения Марио Манджукич разби английските сърца с гол в 109-ата минута.

Противници на хърватите в неделя ще са французите, които спечелиха в Санкт Петербург своя полуфинален мач срещу Белгия.