ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо може да стане играч на Пари Сен Жермен, ако през следващото лято реши да напусне "Сантяго Бернабеу", твърди " The Sun".
препоръчано
Според изданието, Роналдо е обещал, че ако си тръгне от Реал, следващият му клуб ще бъде шампиона на Франция. "Mirror" пък наскоро писа, че е много вероятно нападателят да се върне в бившия си клуб Манчестър Юнайтед. Роналдо премина в Реал именно от английския отбор, в който игра от 2003 до 2009 г.
свързани новини
Ако Роналдо беше обикновен човек (видео)
4986
на 26.11.2015
Защо Салах отиде в четвъртия в Турция
12995
преди 5 часа
ПЪРВА ОФЕРТА: Олимпиакос посяга към звездата на Левски
10560
преди 8 часа
Трабзонспор обяви трансфера на Салах
12452
на 06.08.2026
Инфантино се извини за плана за продажба на Световното
8070
на 06.08.2026


