BG EN

Volley Mania ще дари средства за деца с аутизъм

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Volley Mania ще дари средства за деца с аутизъм

3035
на 23.04.2015
Volley Mania ще дари средства за деца с аутизъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Любителската волейболна лига Volley Mania организира благотворителна кампания "Вземи спомен от финалите, помогни на дете с аутизъм" в подкрепа на дневен център за деца с аутизъм "Тацитус". По време на финалите от юбилейния десети сезон ще се събират средства чрез дарения.

препоръчано

Освен това зрители и състезатели ще могат да си купят специални юбилейни тениски или картата за отстъпки "100 сърца за ЦСКА" на цена от 20 лева. Част от приходите също ще бъдат дарени за децата. "Не можем да спортуваме, но обичаме да ви гледаме". С това послания децата от центъра изпратиха своите пожелания за успех на участниците във финалите.

Организаторите на Volley Mania ще предлагат и богат асортимент волейболни продукти "Асикс" - от маратонки до екипировка - на специални цени. Финалите ще се проведат на 25 и 26 април в зала "Васил Симов". Подготвени са много изненади и забавления за участници и публика. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО) Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК